KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7685465
nr 768 5465
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Pastell, Nisse Zetterberg (1910-1986), Rom, signerad, 31x39
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:38:11
26/7 19:58:50
26/7 20:00:02
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg